Ask as if you're talking to a person:


arasindaki fark bir ve sal stole hakkında bilgi


Soru: arasındaki fark bir ve Şal Stole nedir?
Kategorisi: Moda ve Giyim
Hakkında Bilgi: moda dünyasında iken, oftentimes şal ile karıştırılır çaldı, iki arasında farklılıklar vardır. Her an bir parti elbise ya da elbise aksesuarı olarak kullanılabilir rağmen, stoles sık omuz kapsayacak şekilde kullanılmaktadır. Şallar Ancak, genellikle özel olarak tasarlanmış gibi bir kıyafeti tamamlayıcı ek olarak sıcaklık bir araç.

sıcaklık yerine, bir çoğu saten veya kürk, beyaz vizon gibi gibi belirli bir kumaş, gösteriş için giyilen çaldı. stoles ve şallar arasındaki en önemli fark boyut ve malzeme yatıyor. Stoles genellikle dikdörtgen ve aralık 2-4 feet (61-122 cm) ve 5-6 feet (152-183 cm) uzunluğunda geniş arasındadır. Şal genellikle üçgen ve büyüklük-yaklaşık 3 metre daha geniş geniş (91 cm) ve uzunluğu 7 feet (213 cm) vardır. Ayrıca ağır malzeme ile inşa edilir.

Stole malzeme genellikle, şifon, ipek gibi hafif kumaşlar içerir ve saten veya bir hafif kumaşlar ile kaplı olduğunu kürk. Şallar de ipek kumaşlar, ancak görülebilir genellikle örme en veya kaşmir veya pashmina yün dokuma. Bunların her ikisi de moda aksesuarları çeşitli boyutları, türleri mevcuttur ve renklerdir. Stoles ve şallar tarih boyunca farklı biçimlerde ama benzer kullanır paylaşıyoruz.

Stoles aslında dinsel amaçlar için ön aşağı asılı bir eşarp, sık olarak kullanılmıştır. Bunlar tipik olarak boyanarak ya da bir rahip ordaining gibi belirli bir etkinlik göstermek için işlemeli. Önce giyim için glamour eklemenin, kürk stoles aslında pire ve bit korumak için, kürk için saç veya vücut yerine onlara cazip yıpranmış edildi. stoles gibi, aynı zamanda koruyucu bir aygıt olarak hizmet verdi şallar rağmen vücudun sıcak tutmak amacıyla. Ayrıca, bu da dini törenleri, geleneksel Yahudi cenaze ve düğün gibi görülebilir.

stoles ve şallar için ek kullanır bugün var. Örneğin, bir onur ya da mezunlarının akademik başarı göstermek için kullanılabilir çaldı. Tığ işi şal birçok insan için popüler meşgaleleri, özellikle de başkalarına yardım etmek isteyen vardır. Ayrıca dua şal olarak bilinen, bu hediyeler bakım bireyler tarafından ve örme daha sonra başkalarına dua ve bereket ile acı hafifletmesi üzerine geçti.

orada stoles ve şallar arasında birçok benzerlik olmasına rağmen, orada da çok farklılıklar vardır. Öğrenme nasıl ikisi arasında deşifre etmek zor değil; sadece stoles eşarplar, sadece büyük benzerlik hatırlıyorum. Şallar üçgenler benzer çoğu zaman.


Among the questions such as where is from, who is, is it true that,... the answer of the question 'arasindaki fark bir ve sal stole hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

374 Nerenin Alan Kodu?
What is Berneray?
Kırıkkale Adı Nereden Gelmiştir?
lying ne demek?


Now 4742 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine