Ask as if you're talking to a person:


beyin tumoru hakkında bilgi


Soru: Beyin Tümörü nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Bir beyin tümörü beyinde anormal hücre büyüme bir alandır. Beyin tümörleri de, ve neoplazmlar denir orada bunların ve boyutu görünür bölgeye göre sınıflandırılır beyin tümörlerinin çeşitleri vardır. Birçok beyin tümörleri malign oldukları tıbbi çeşit gerektiren araçlardır. onlar ele değilse o erken bir aşamada nörolojik düzensizlikler tedavi aramaya, beyin tümörleri ve diğer nörolojik durumu sadece daha kötü büyüyecek önemli.

Tümörler bir şişme görünmesine neden kontrolsüz hücre bölünmesi, kaynaklanır. Başkaları çevresel maruziyet veya rasgele mutasyon hücre çoğaltılması sırasında sitesinden edinilen sonucu tepki olarak geliştirmek Bazı tümörler tümör oluşumuna neden genetik kusurlar tarafından kaynaklanır. Tek gereken bu hücre dur durak bilmeden, bir tümör ortaya çıkmaya neden kendi kendini çoğaltma olacak gibi bir hücre ters bir tümör için gitti form vardır. kafatasının yakın mahalle, bu ciddi bir sorun çok hızlı olabilir.

Beyin kendisi, beyin tümörü geliştirmek gibi olabilir kraniyal sinirler ve kafatası içinde bezleri. tümörüdür başka vücutta varsa, o da beyin, bir beyin tümörü geliştirmek için neden metastaz olabilir. Bir kez tümör yeterince büyük olur, belirtiler ortaya çıkmaya beyin tümörü tanımlamak için kullanılabilecek tıbbi test tavsiye için bir doktor lider başlayacak.

baş dönmesi gibi nörolojik belirtiler, zorluk denge, görme, kişilik değişiklikleri, kafa karışıklığı, hafıza kaybı, kas kontrolü eksikliği bulanık ve genellikle beyin tümörleri karakterize konuşma pelteleßmesi. Şiddetli olgularda, nöbetler ve diğer tehlikeli belirtiler gelişebilir. Bu belirtiler, beyin tümörü tarafından meydana üzerindeki baskıyı kaynaklanır. tümör özellikle büyük almak için izin verilirse, o yer beyin, hücre ölümü ve kalıcı hasara neden olan bölgeye kan akımını engelleyebilir.

MRI gibi tıbbi görüntüleme çalışmaları bir beyin tümörü varlığı tanımlamak için kullanılır. Ancak, tümör sadece beyin bir doku örneği incelemesi ile teyit edilebilir. Bir kez beyin tümörü tespit ve kademeli bir doktor tedavi yaklaşımlarını tartışmak ve bir tedavi planı geliştirir. tümörün inoperabl konumda olmadığı sürece Eksizyon tümörün genellikle, ve kemoterapi, radyasyon kullanımı ve önerilen diğer tekniklerle bir girişim ve tümör öldürmek için bir tekrarını önlemek için kullanılabilir.


Among the questions such as what is, how old is, where is the,... the answer of the question 'beyin tumoru hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

Who is Cristiano Marques Gomes?
548 Nerenin Alan Kodu?
903322480046 Telefon Numarası Hangi Firmanın?
nerelisin?


Now 5314 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine