Ask as if you're talking to a person:


davranis sinirbilim hakkında bilgi


Soru: Davranış Sinirbilim nedir?
Kategorisi: Bilim
Hakkında Bilgi: Davranışsal nörolojik insan davranışı için biyolojik nedenleri çalışmadır. Bu psikoloji ve biyolojinin bir kombinasyonudur. Bir davranış sinirbilimci çok ilgili tek değil, bilim ve tıp bilmek değil, aynı zamanda psikoloji ihtiyacı var. Davranışsal nörologlar da matematik ve kimya güçlü bir altyapıya sahip olmalıdır.

davranışsal nörobilim çalışmada bilim adamları beyin çalışmaya son derece teknik ekipman kullanıyorum. Bu cihaz fonksiyonel manyetik rezonans görüntüleme (içerebilir fMRIs) veya beyin aktivitesini izlemek özel mikroelektrotla. Bu elektrotlar kafa ve beyin farklı alanlarda anlamda beyin aktivitesi, araştırmacılar beyin aktivite doğru bir resim veren bağlanır. Bu elektrotlar fMRI taramaları sırasında aktivitenin en doğru temsil kullanılabilir sağlamak için kullanılabilir.

Orada davranış Nörobilimdeki çalışmanın pek çok alanda bulunmaktadır. Ana odak hangi beynin bölümleri kişilerin belirli davranışları gerçekleştirmek için sağlamasıdır. Beyin çok, her alanda kendine özgü görev yapmak uzmanlaşmıştır. Davranışsal nörologlar okuyan tarafından harita bu bölgelerde denemek ne beyin ışık alanları bir kişi elektrotlar veya bağladım olduğunda bir fMRI ile izlenmektedir. Katılımcılar daha sonra, bir dizi görevi yerine verilen bazı konuların veya gösterilen düşünmek istedi resimlerden oluşan bir çeşididir. Araştırmacılar beyin işlevini haritaya katılımcıların beyin aktivitelerini izleyebilirsiniz.

Davranış nörobilim da beynin psikolojik bozuklukların etkisi çalışma için kullanılabilir. bipolar bozukluk, şizofreni veya depresyon gibi bozukluklar beyin taramaları görülebilir. Bu gözlemler araştırmacılar daha hakkında nasıl bu hastalıkların iş öğrenmek için yardımcı olabilir ve nasıl en iyi tedavi edilebilir.

davranışsal Nörobilimdeki çalışmanın diğer bir alan veteriner çalışmalarda bulunmaktadır. Yöntemleri insan beyin aktivitesini izlemek için hayvanlarda kullanılabilir kullanılır. hayvan beyin işlevini anlamak yararlı insan beyninin sırları kilidini bulunmaktadır. Bu araştırma özellikle laboratuvar çalışmalarında yararlı herhangi bir nörolojik etkiler, yeni ilaçlar, insanlar için bir anlamı izleme olabilirsiniz. Hayvan çalışmalarında birçok yönden, ne kadar uyuşturucu ve alkol araştırma etkileyen beyin fonksiyonu dahil kullanılabilir.

Orada davranış nörolojik çalışmalar için birçok etkileri vardır. nasıl ilaçların beyin etkiler ve nasıl bağımlılık çalıştığını anlamak, sonuçta daha iyi bir rehabilitasyon programları neden olabilir. korku, üzüntü gibi duygular üzerinde genetik etkisi ve sevinç kişilik bir anlayışa yol açabilir. Aynı zamanda, otizm gibi nörolojik hastalıklar, tedavi gerekebilir. nasıl beyin etkiler ve insan davranışı kontrol öğrenerek, bilim adamlarının bir anlayışa olabilir nasıl beyin ve sinir sistemi çalışır.


Among the questions such as how old is, birth place of, is it true that,... the answer of the question 'davranis sinirbilim hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

903129618593 Telefon Numarası Hangi Firmanın?
Celal Hafifbilek Kaç Yaşında?
Nedim Manası Nedir?
nerelisin?


Now 6955 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine