Ask as if you're talking to a person:


hamilelik takvimi hakkında bilgi


Soru: Hamilelik Takvimi nedir?
Kategorisi: Sağlıklı Yaşam
Hakkında Bilgi: Hamilelikten takvim gebeliğin seyri takip etmek için kullanılabilecek bir takvimdir. Birçok şirket kadın gelişimsel kilometre taşlarını grafiğe kullanabilir ve fetal gelişim eşlik fiziksel değişiklikler bekleniyor takvimler ve insanlar da gebelik takvimleri online erişebilir, genel takvimler bir kişisel web sitesinde okuyucuların izin gömülü olabilir ürünler değişir ürünler kullanarak yapmak gebelik takip etmek. Bu tür ürünlerin yararlı insanlar hamilelik hakkında temel bilgileri haberdar tutmak istiyorum blogcular için olabilir.

Kadınların bir doktor bir gebelik teşhis gitmek, doktor genellikle kadının son adet tarihi esas alınarak hesaplanan tahmini bitiş tarihi ile çıkageldi. elinde bu bilgilerle, bir kadının, bebeğin geliş için planlar yapmaya başlayabilirsiniz, ve o bir gebeliğin seyri takip etmek bir hamilelik takvimi kullanabilir, fetal gelişme referans önemli kilometre taşları, ne kadar büyük fetüs herhangi olmalıdır bulma zaman, belirli bir gebelik boyunca meydana gelen fiziksel değişiklikleri hakkında bilgi.

Önemli olan son ödeme tarihinden bir doktor tarafından sağlanan haberdar olmak için bir yaklaşım değil, bir bildiri olduğunu. Teslim gerçek tarihinden önce veya bitiş tarihini sonra, kadın, gebelik oluştu bağlı ve fetal gelişim düzeyini ortaya çıkabilir. Bitiş tarihleri genellikle kadının son dönemde 40 hafta sonra ve hamilelik takvimi gibi kadar 42 hafta, gerçeği teslim 38 ve 42. haftalar arasında son adet döneminden sonra ortaya çıkabilir yansıtan gidebilir hesaplanır.

Kadınlar da bir gebelik kaydı oluşturmak için bir gebelik takvimi kullanabilirsiniz. Bu günlük komplikasyonlar ve sorunlar belirtilerini kontrol etmek için kullanılabilir olarak gebelik yakından takip ediliyor, bir doktor, bekleyen anneden olaylar dikkatli bir günlük takdir olabilir. Kadınlar da hamilelik takvimde doğumdan sonra yansıtan, çocuk takvim paylaşımı eğlenebilirler zaman o kadar büyür ya da gebelik beklediğiniz gerekenler hakkında ipuçları verebilir referans olarak bir önceki gebelik takvimi kullanarak.

Çoğu gebelik takvimler hafta hafta gidin. Kadınlar takvim kendileri, ya da kullanma yazılımı tarihleri otomatik olarak ay yaratacaktır ve günlük bilgilerin gebelik takvimi oluşturmak için tahmini bitiş tarihi edildikten sonra giriş doldurabilirsiniz. Takvim resim ve fetal gelişim fotoğraflar, içerebilir ve yararlı gebelik sırasında olabilecek diğer bilgiler hakkında tıbbi kontrolleri ve doğum öncesi bakım hatırlatmalar.


Among the questions such as birth place of, who is, is it true that,... the answer of the question 'hamilelik takvimi hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

matruşka nedir?
friseur ne demek?
Qué es Azzana?
enchondromatosis hakkında bilgi?


Now 5613 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine