Ask as if you're talking to a person:


kefal hakkında bilgi


Soru: Kefal nedir?
Kategorisi: Güzellik ve Kişisel Bakım
Hakkında Bilgi: Bir kefal bir saç modeli hem erkek hem ön, iki tarafta kısa kadınlar tarafından giyilen ve üst ve uzun arka kısmındadır. kefal moda 1970'lerde ve 1980'lerde iken, bazı çevrelerde popüler bugün hala, bu 1990'larda Amerikan gençlik kültürü bir alay konusu oldu. dönem kefal kökeni tam bilinmemekle birlikte Beastie Boys onların 1994 anti-kefal şarkısı "Kefal Head" ve dergisinde ilgili makalede popüler.

1970'li yıllarda, kefal glam rocker David Bowie ve televizyon yıldızı Florence Henderson Brady Bunch dahil pop-kültür ikonları ile ilişkiliydi. saç modeli her zamankinden daha gösterişli büyük oldu gibi popüler müzisyenler ve aktörler spora 1980'ler boyunca, kefal devam etti. Ancak on yıl azaldı gibi, kefal giderek kellik ile ilişkili olmuştur geri zafer önceki bir on isteyen beens. Beastie Boys kefal ve sembolize önceki yıllarda değerlerine karşı gençlik kültürünün isyan öncülük etmiştir.

Kefal biraz bir şaka Beastie Boys şarkı sonra, punk ve hip hop şarkılar, sehpa kitaplarda parodied ve web siteleri oldu. Kefal-kullanıcılarının, demode cahil gibi basmakalıp ve genellikle ulaşılmazım modern dünya ile oldu. Bununla birlikte, kefal popüler ve moda Amerika ve Avrupa'da bazı mavi yakalı ve gençlik nüfusları arasında kaldı. punk sahnesinin üye kefal, ülke ve heavy metal fanları alay ederken tarzı benimsedi. Kefal de popüler oyuncuları ve bazı profesyonel spor hayranları, Amerikan futbolu, hokey dahil olmak üzere, kalmıştır ve futbol.

Daha yakın zamanlarda, kefal gibi onun doruk artık yeterince bakmak için retro dikkate alınması gereken kaldırılır genç ve kalça arasında popülerlik bir canlanma gördü. Jade Puget, post-punk grubu AFI gitarist, yap bir kefal esinlenen hairdo giyer emo sahnenin çok üyesi.kefal hakkında bilgi


Açıklaması: Metne bakınız.

Kefal, Mugilidae familyasını oluşturan balık türlerine verilen ad.

Vücutları uzamış olup, yandan az basıktır. Ağız terminal olup büyüktür. Dişleri ise ya hiç yoktur ya da çok küçüktür. Bazı türlerde yağlı göz kapağı çok iyi gelişmiştir. Vücut başa kadar uzanan iri, genellikle sikloid pullarla örtülüdür. Yan çizgi bulunmaz. Kaideleri birbirinden oldukça uzak iki dorsal yüzgeci vardır. Birinci dorsal yüzgeci kısadır ve 1-5 kuvvetli diken ışınla desteklenmiştir. İkinci dorsal yüzgeç daha uzundur. Işınları ilk ikitanesi diken ışın , diğerleri ise yumuşak ışınlıdır. Pektoral yüzgeçler solungaç kapaklarının hemen arkasındadır ve oldukça yükseye yerleşmiştir.

Çoğunlukla beslenmek için sığ sulara giren ve sürüler teşkil eden hızlı yüzücü balıklardır. Besinleri genellikle ipliksi alglerdir fakat omurgasızları da yer.

Türkiye'de tanılan bazı türleri:


Among the questions such as where is the, what is, where is from,... the answer of the question 'kefal hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

ne yok?
How Old is Alev Alatlı?
İbrahim Rahim Nereli?
212 Nerenin Alan Kodu?


Now 60802 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine