Ask as if you're talking to a person:


software modem hakkında bilgi


Soru: Software Modem nedir?
Kategorisi: İnternet ve Bilgisayarlar
Hakkında Bilgi: Yazılım modem standart donanım tabanlı modem için düşük maliyetli bir alternatif. donanım modemler gerekli internete bağlanmak için tüm bölümlerini içeren iken, yazılım modem bilgisayarın işlemci bazı çalışan transferleri.

Modemler iki ana bileşeni vardır. Kontrolör ayarlarını yapar ve aramalar modem ve datapump gönderir ve veri alır. yazılım modem türüne, ya denetleyici veya datapump veya bağlı olarak hem yazılım yerine olabilir.

o daha az parça, yazılım modem Çünkü genellikle daha az pahalı bir donanım modem. En modern kişisel bilgisayarlar yerleşik yazılım modemler içinde. Yazılım modem de kimse bir pille çalışan bir dizüstü bilgisayar kullanmak için bir yarar olabilir standart bir modem, daha az güç gerektirir. Ayrıca kolayca sadece yazılım sürücüsü yükselterek yükseltilebilir. Ve geçmişte, yazılım modemler sadece çevirmeli bağlantılar için değil, kullanılabilecek bir yazılım DSL modem artık bir seçenektir.

Yazılım modem çoğu onun sakıncaları için olsa eleştirilmiştir. o bilgisayarda bir bilgisayarın işlemci üzerinde sürükle olabilir süreçlerini, bir yazılım modem birçok gerçekleştirmek için, halsiz performans ya da bağlantı kesintileri giden güvenir çünkü. bilgisayarın kaynaklarını çok oyun ve yazılım modem aracılığıyla internet bağlantısı arasında ince yayılır, çünkü bu özellikle oyun online oyun insanlar için rahatsız edici olabilir. Ve yazılım üzerindeki güven nedeniyle, bir yazılım modem bozuk veya diğer yazılımlarla çakışabilir olabilir. eski bilgisayar veya Windows olmayan bilgisayarlarda, orada da uyumluluk sorunları olabilir.

Yazılım modem genellikle çok belirlemek zor değildir. modem özellikle belirli bir işletim sistemi veya işlemci gerektiriyorsa, muhtemelen bir yazılım modem. Yazılım ve modemler genellikle sadece Windows, bu nedenle modem isimleri kelimesini içeren "Win" kırmızı bir bayrak olabilir çalıştırabilirsiniz.


Among the questions such as definition of, is it true that, where is the,... the answer of the question 'software modem hakkında bilgi'.

[tweetle]

Hızlı ve Kaliteli Şip Şak Çeviri
Dosyanızı yükleyin, anında otomatik fiyat ve süre hesabı yapılsın,
siparişi verin hemen çevrilsin.


Latest searches

Kinâye Manası Nedir?
How Old is Ziya Bakırcıoğlu?
Can you change the past?
vahiy katipleri hakkında bilgi?


Now 5386 questions are answered in a minute.


Allow Yasiy to know your location, to get results near you first.


These data are collected automatically by trimming İnternet


Yasiy Mobile Search Engine
Yasiy Search Engine